ABACO CB/4758-V 210 P94_GP (бело_бело стакло)

ABACO CB/4758-V 210 P94_GP (бело_бело стакло)

http://connubia.it/LPEX-en/Products/10-5f785b3d

***Ви препорачуваме да не посетите во салон како би можеле да Ви го презентираме овој поризвод подетално и поточно бидејки сликите може да се разликуват од реалноста на прозиводот***

Должина:  120см, со едно пуштање  (210см)


Ширина 90см

Висина 76см

БОЈА:

*Ногарики: P94 | Бело

*Рамка: P94 | Бело

*Топ: GP Tempered glass FROSTED OPAL WHITE | Бела/Бело Стакло


ABACO solid wood extending table with solid beech frame and tempered glass top with sliding extension leaf. Its simple design makes it suitable for any aesthetically demanding but restrained dining spaces.

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

  • Прегледи: 699
  • Производител: Connubia Calligaris
  • Код на производот: ABACO CB/4758-V 210 P94_GP (бело_бело стакло)
  • Достапност: На залиха
0 Производ(и) се продадени
  • 41,044 мкд.
  • Цена без ДДВ: 34,783 мкд.