Bio Standard

Bio Standard

Перница од био Алое Виско/Мемори-Еластична пена.

60x31x12  см

За повеке информации:

https://hespo.hr/bio-standard-proizvod-71/

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

  • Прегледи: 1352
  • Код на производот: Bio Standard
  • Достапност: На залиха
5 Производ(и) се продадени
  • 3,993 мкд.
  • Цена без ДДВ: 3,384 мкд.