Bio Plus

Bio Plus

Перница од био Алое Виско/Мемори-Еластична пена.

60x31x12  см

За повеке информации:

https://hespo.hr/bio-standard-proizvod-71/

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

  • Прегледи: 1078
  • Код на производот: Bio Plus
  • Достапност: На залиха
1 Производ(и) се продадени
  • 5,200 мкд.
  • Цена без ДДВ: 4,407 мкд.