LUCAS (EkoKожa)

LUCAS (EkoKожa)

АГОЛНА во ЕКОКОЖА 

Боја: Коњак кафена


***ПОСЛЕДНО ПАРЧЕ, НЕ Е ПОВЕКЕ ВО ПРОИЗВОДСТВО***

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

  • Прегледи: 3505
  • Производител: PRIVATE LABEL by Kler
  • Код на производот: EC15
  • Достапност: На залиха
0 Производ(и) се продадени
  • 59,260 мкд.
  • Цена без ДДВ: 50,220 мкд.