EC31 (Штоф)

EC31 (Штоф)

АГОЛНА во ШТОФ

Со Механизам за СПИЕЊЕ и Сандук за Постелнина

+ Подвижни наслони за поплитко или подлабоко седиште


Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

  • Прегледи: 4331
  • Производител: PRIVATE LABEL by Kler
  • Код на производот: EC31
  • Достапност: На залиха
0 Производ(и) се продадени
  • 73,333 мкд.
  • Цена без ДДВ: 62,147 мкд.