EMINENCE W 130 A P201_P95_P18W (дрво_бетон)

EMINENCE W 130 A P201_P95_P18W (дрво_бетон)

http://connubia.it/LPEX-en/Products/4170-1ac184c9

***Ви препорачуваме да не посетите во салон како би можеле да Ви го презентираме овој поризвод подетално и поточно бидејки сликите може да се разликуват од реалноста на прозиводот***

Должина 1.)  130см, со едно пуштање/извлекување  (180см)

Должина 2.)  160см, со едно пуштање/извлекување (210см)

Ширина 90см

Висина 76см

БОЈА:

*Ногарики: P201 | Орев

*Рамка: P95 | Алуминиум

*Топ: P18W mel. Beton | Сиво/Бетон


Eminence extending table with wooden base and top in mixed materials.Single laminate extension leaf in the same colour as the edging of the main tabletop, where wood sits alongside ceramic, tempered glass or wood veneer. This wide range of modular tables can adapt to any space and design.

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

  • Прегледи: 4106
  • Производител: Connubia Calligaris
  • Код на производот: CB/4724-W 130 A P201_P95_P18W
  • Достапност: На залиха
0 Производ(и) се продадени
  • 44,764 мкд.
  • Цена без ДДВ: 37,936 мкд.

Достапни опции