ORATORIO аголна (Кожа)

НОВ од 30 до 60 Дена ORATORIO аголна (Кожа)

ТРОСЕД + ДВОСЕД во ВисокоКвалитетна Телешка КОЖА


Lounge suit. • Modules can stand alone or be set up as longitudinal or corner systems. • Optional: all the modules are finished in such a way that they can be fastened together, separated, and arranged as desired. • The extended seat (chaise longue) module lets you comfortably straighten your legs.


***Сликите се разликуваат од реалноста, затоа Ви препорачуваме да не посетите во нашиот изложбен салон, како би можеле да ги видите и пробате производите***

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

  • Прегледи: 1857
  • Производител: KLER
  • Код на производот: ORATORIO
  • Достапност: од 30 до 60 Дена
1 Производ(и) се продадени
  • 208,190 мкд.
  • Цена без ДДВ: 176,432 мкд.