SOPRANO аголна (Кожа)

НОВ од 30 до 60 Дена SOPRANO аголна (Кожа)

АГОЛНА во ВисокоКвалитетна Телешка КОЖА


A suite consisting of: 3-seater sofas • Modules in longitudinal or corner (two versions) arrangements • 3-step backrest angle adjustment with additional tilt control of the upper part of the backrest • Optional armrest drawer with a Push-Pull system and silent closure • Metal legs (skids).


***Сликите се разликуваат од реалноста, затоа Ви препорачуваме да не посетите во нашиот изложбен салон, како би можеле да ги видите и пробате производите***

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

  • Прегледи: 2107
  • Производител: KLER
  • Код на производот: SOPRANO
  • Достапност: од 30 до 60 Дена
1 Производ(и) се продадени
  • 361,007 мкд.
  • Цена без ДДВ: 305,938 мкд.